Nové LAS klávesnice, palmrest pouzdro Pro SONY SVT14 SVT14118CCS SVT14113CXS stříbrné latinské 65.4WSZ1.011 A1922068B

1 068.87 Kč

Dostupnost: Skladem

z120

Vhodný pro model:SONY

SVT14 SVT14118CCS SVT14113CXS

P/N: 65.4WSZ1.011

Barva:Stříbrná

Stav: Původní a Nové

Záruka: 90 dnů

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skutečné fotografie

Fotky jsou převzaté z reálného položky.Prosím, pečlivě zkontrolujte a ujistěte se, že kompatibilita s notebookem před cílem.

*********************************************************************************************************************************

Doprava

1) Dovozní clo nebo jiné daně NEJSOU zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, poraďte se se svým místní Celní před objednáním.Prosím, informujte nás, pokud máte nějaké speciální požadavky na dopravu prohlášení .

2) Položky jsou dodávány do objednávky adresu.Prosím, ujistěte se, že necháte všechny přijímače údaje(úplná adresa, celé jméno a kontaktní číslo) správně.

Pokud vaše e-mailová adresa je k dispozici, budete dostávat e-maily o informace, aby potvrdil adresu, než dodávky a aktualizace sledovací číslo po odeslání.

Pokud chcete změnit adresu, prosím, kontaktujte nás, během jednoho dne .Nejsme odpovědni za nesprávné/nedoručitelné adresy.

Návrat a Záruka

1) Všechny položky jsou testovány a v dobrém stavu, před odesláním.

2) Pokud obdržíte nesprávné nebo vadné položky, prosím, kontaktujte nás pro výměnu nebo vrácení peněz po obdržení vaší položky.

3) Pro jakékoli osobní důvody(non-prodávající chybu) návrat na vrácení peněz, prosím, kontaktujte nás do 14 dnů .Vrácené zboží musí být v původním stavu, a zpáteční lodní poplatek by měl být na kupujícího na jeho náklady.Náhrada bude provedena po obdržení vrácené položky.Kupující jsou zodpovědní za škody a ztráty během návratu.Pokud položky jsou poškozeny, když jsou vráceny, bude kupující není získat plnou náhradu.

4) nabízíme tříměsíční údržby.Vadné zboží v rámci záruční doby může být vrácen.Kupující by měl nést náklady na dopravu.Prosím, kontaktujte nás pro vracející adresu.Budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

5) Záruka se nevztahuje na položky, které jsou fyzicky poškozen, nebo že NEJSOU za normálních provozních, jako jsou zneužívání a nesprávné instalace.

Zpětná vazba

Splnit všechny vaše spokojenost je naším cílem, a my jsme vždy zde, aby poskytovat naše nejlepší služby pro vás.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité.

Laskavě chvilku opustit nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy nebo záležitosti s naší položky, Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní komentáře.Věřte nám, že budeme v našich silách to vyřešit k vaší spokojenosti.

Vaši podporu a pochopení je vysoce ceněn.

Děkuji.

Štítky:Herní Klávesnice, Klávesnice Notebooku, Combo Klávesnice Myš, Klávesnice Mech, Klávesnice Bezdrátová, Herní Klávesnice Mechanik, Klávesnice Usb, Klávesnice A Myš, Podsvícená Klávesnice, Ruská Klávesnice.

Typ Jednotky kus
Hmotnost Balení 1.0kg (2.20lb.)
Číslo Modelu Pro SVT14
Velikost Balení 38cm x 32cm x 7cm (14.96in x 12.60in x 2.76in)
Značka DZ-SVĚT
Kompatibilní Značka Sony
STANDARDNÍ Thajsko

Napsat svou recenzi!

Nové LAS klávesnice, palmrest pouzdro Pro SONY SVT14 SVT14118CCS SVT14113CXS stříbrné latinské 65.4WSZ1.011 A1922068B

Napsat svou recenzi!

Související produkty