100 ks Velké Velikosti pro Děti raného vzdělávání hračky velké stavební bloky nastavit magnetické stavební bloky dětské vzdělávací hračky

950.61 Kč

Dostupnost: Skladem

z1230

Popis:

Přijetí spolehlivé plastu, to je non-toxické a lehký.To je tradiční vzdělávací hračka pro děti a dospělé.Pro děti je mohou rozvíjet svůj mozek a logické myšlení schopnost.Pro dospělé, to může uvolnit jejich tlak po práci.Může to změnit různá vystoupení s živými mobility uzlů.Malý dynamický a statický koeficient tření zajišťuje bezpečné a plynulé otáčení.Rozhraní je hladký a každý roh má zkosení.Dobrá odolnost proti oděru a textury v ruce.To je populární v kavárnách, čekárny a na dalších místech.Proměnlivé a kreativní.Můžete se obrátit to do stovky tvarů, čísel a modelů, jako pták, kachna, želva, koše a tak dále.

Vlastnosti:

-Typ Položky:Magnetické Hračky

-Množství:100 ks

-Velikost: 6,5 cm/1.95 palcový(Square),5,5 cm/1.65 inch(Trojúhelník)

-Barvy : Náhodné

-Materiál: Vysoce kvalitní ABS plast , Přírodní magnet, bezpečnost.

-Vhodné pro : od 3 Let +

-Záležitosti vyžadující pozornost: barva zboží bude zasláno náhodně!

-Teplé Tip:

Vážení kupující, vzhledem k světelný efekt, sledování ' s jas, manuální měření a atd, tam by mohlo být nějaké mírné rozdíly v barvě a velikosti mezi fotografie a aktuální položky. Upřímně doufám, že můžete pochopit! Děkuji!!!

Balení seznam:

100 ks (Trojúhelník: 60pcs Náměstí: 40pcs)

Štítky:Magnetické Bloky Koule Velká, Blok Stavět, Magnetický Blok 100ks, Magnetické Bloky Velké Siza, Holé Magnetické, Blok, Cihla, Magnetické Bloky Hračky Set, Hra Magnetické Bloky, Mi Magnetické Bloky, Condis Magnetické Bloky.

Číslo Modelu velké stavební bloky nastavit
Materiál Plastové
Kousky 100ks
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

100 ks Velké Velikosti pro Děti raného vzdělávání hračky velké stavební bloky nastavit magnetické stavební bloky dětské vzdělávací hračky

Napsat svou recenzi!

Související produkty