Tuya/SmartLife Aplikace ZigBee3.0 Inteligentní Čidlo Teploty A Vlhkosti Pracovat s Zigbee Gataway Hub Pomocí Alexa Google Home Smart Home

87.43 Kč

Dostupnost: Skladem

z162

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

1.Tuya Smart, ZigBee Čidlo Teploty a Vlhkosti:Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je třeba pracovat s čidlo teploty a vlhkosti,stejně jako řadu ZigBee inteligentní produkty, které se ukázaly být mostu a řízení centrum pro inteligentní domy a hraje nezastupitelnou roli pro všechny ZigBee výrobků a realizuje celou inteligentní propojení vašeho domu.Jednoduše přidejte snímače do ZigBee hub po přidání uzlu do Inteligentní Život/Tuya Aplikace.

2.V reálném čase, vnímání teploty a vlhkosti změny a real-time zpráva pro vaše chytré telefony s Inteligentní Život Tuya Aplikace podporovány.Zobrazení historie záznamu v Aplikaci pro chytré ovládací prvky pro váš dům teploty a vlhkosti.váš dům teplota a vlhkost, bez ohledu na to, kde jste.

3.Nové ZigBee technologie s nízkou spotřebou mikroprocesor pro dlouhé pohotovostním režimu.Navržen s nízkým napětím monitorování funkce připomenutí v App pro real-time napájení na snímači.Baterie s dlouhou výdrží.

4.Nově přidané s teplotní kompenzace technika s inteligentní scéna vazby na klimatizace a zvlhčovače,které nabízejí svůj dům s nejvíce komfortní teplotu a vlhkost, aby si naše inteligentní život.

5.Široce používán v různých místech, a jednoduše držet ho na zeď s nálepkou pro jednoduchou montáž,lehký a kompaktní.Snadno nastavit a konfigurovat, aby váš Chytrý Život Aplikace pro pohodlné ovládání

Specifikace:

Název produktu: čidlo Teploty a vlhkosti

Typ baterie:CR2032

Detekce teplotní rozsah:-10℃ ~ +55°C

Vlhkost rozsah detekce: 0%~95%RH

Detekce teploty přesnost:±0,5℃

Vlhkost přesnost detekce: ±3%

Bezdrátový protokol:ZigBee

Rozměry výrobku:37*11.6 mm

Obsah Balení:

Senzor*1

Uživatelská příručka*1

Reset pin*1

Štítky:Domů Smart, Válec časovač, Tuay Zigbee Hub, Tuya Wifi Okenní Senzor, Potrubí Teplota, Domácí Nošení, Alexa, Tuya Zigbee, Homekit Spínač, Zigbee.

Typ Baterie cr2032
Kamery Jsou Vybaveny No
Původ KN(Původu)
Bezdrátový Protokol zigbee
Název produktu Čidlo teploty a vlhkosti
Značka centechia
Dropshipping/velkoobchod Podpora
Stav Sestavy Ready-to-Go
Vlhkost přesnost detekce ±3%
Číslo Modelu Čidlo teploty a vlhkosti
Vlhkost rozsah detekce 0%~95%RH
rozměry výrobku 37x11.6mm
Certifikace NIC
Kompatibilita Všechny Kompatibilní

Napsat svou recenzi!

Tuya/SmartLife Aplikace ZigBee3.0 Inteligentní Čidlo Teploty A Vlhkosti Pracovat s Zigbee Gataway Hub Pomocí Alexa Google Home Smart Home

Napsat svou recenzi!

Související produkty