Druhá Generace Auta Oil Extraktor Oleje Měnič, Olejové Čerpadlo Ruční Pumpa Na Olej V Krabici Opp Taška Auto Nouzové Produktu

193.88 Kč

Dostupnost: Skladem

z384

Vlastnosti:

Malé a lehké. Zejména při jízdě ven, vzít jednu s sebou. To potřebuje pouze malé místo, aby se vaše cesta pohodlnější.

Pohodlí a úspora času. S několika tahy, můžete změnit kapalinu. Ušetřit čas ve frontě na čerpací stanici.

Víceúčelový design. Další funkce vyvíječe plynu, se vzduchem trysky lze nafouknout

Lehká, praktická (zvláště při jízdě cestovat daleko), velmi praktické a pohodlné, s unikátní nový design, nové pružné plastové Seiko výroby, krásnější a trvanlivé.

Tak dlouho, jak může být kapalina nasaje vzduch čerpání, to je velmi výhodné, aby tekuté vycucne úplně, a to nezpůsobí odpadní kapaliny zbývající v zásobníku. Sací trubky jsou pevné plastové trubky s silné kyseliny a zásady odpor. Nemohou být složeny do Cao, ale může být nakloněn v určitém úhlu.

Popis:

Ideální společník pro malé benzínu elektrické nářadí, jako jsou sklo, trávník, stroj, sekačka, zelený stroj a tak dále, kteří akvária doma, nebo chcete změnit vodu, nejprve si dá tu práci, ve frontě na čerpací stanici s železo barel koupit benzín, tak dlouho, jak budete čerpadlo několikrát, můžete se dostat benzín z auta. Vytáhnout na trávník stroj.

Specifikace:

Barva: černá&červená

Velikost: 200*100*60 mm

Obsah balení:

1x Čerpací Válec

1x Sací Trubku Oleje

Upozornění:

1.Všechny obrázky v našem obchodě jsou 100% převzata z originálních výrobků. Protože světla v různých prostředích, různé displeje a dalších důvodů, asi tam bude trochu chromatické aberace mezi obrázek a produkt.

2.Vzhledem k ruční měření a různých metod měření, prosím allow1-3 mm odchylka.Díky!!!

Štítky:Flextailgear Malé čerpadlo X, Rozpětí Křídel, Drenážní Montáž, Tření Stroj, Opp Taška Muži, Drenážní Hadice, čerpadla šroub, Johnson Pump, čerpadlo Jabsco, Pověsit Opp Taška.

Certifikace ce
Původ KN(Původu)
Velikost 200*100*60mm
barva Black & Red

Napsat svou recenzi!

Druhá Generace Auta Oil Extraktor Oleje Měnič, Olejové Čerpadlo Ruční Pumpa Na Olej V Krabici Opp Taška Auto Nouzové Produktu

Napsat svou recenzi!

Související produkty