Mini Průhledný Kryt, Multi-maso Kůlny Malý Skleník, Květinový Stojan, Květinový Dům Izolace Kůlny, Skleník Déšť Markýza

1 189.96 Kč

Dostupnost: Skladem

z438

Vhodné pro prodloužení vegetační sezóny!Konstrukce skleníku je ideální pro prodloužení vegetačního období a ochrany rostlin.PlantHouse design poskytuje pohodlné a efektivní způsob, jak chránit své mladé keře a trvalky od zničující zimní prostředí.

PlantHouse je kompaktní a lehký, což eliminuje potřebu pro montáž nástroje.Nastavit, odstranit a uložit během několika sekund!Velké zip dveře se snadno používají.Velký displej dveře pro optimální větrání a ochrany proti škůdcům ochrana.Vytvořit ideální prostředí pro tvrzené rostliny.

To je pravda, celoroční zahradnictví není důležité pro naši neuvěřitelnou škálu přenosných a malých skleníků.Navržen tak, aby přidat konečný svěží vzhled vašeho hotelu.

FlowerHouse nabízí nejvyšší kvalitu pop-up, přenosné a skleníkových velikosti ve všech velikostech.Naše výrobky budou splňovat všechny vaše zahradnické potřeby.Je na čase rozšířit své vegetační období s našimi podrobnými domácí skleníky a přenosné skleníky, všechny navrženy tak, aby splňovaly všechny vaše potřeby.

Štítky:Film Skleníku, Bouda, Dům Skleníku, Emise Skleníkových Mini, Zahradní Zelený Dům, Rám Skleníku, Emise Skleníkových železa Stojan, Malé Skleníky, Panel Solární Rychle, Domy Skleníkových.

Typ Solární Zemědělské Skleníky
Číslo Modelu Průhledný Kryt, Multi-maso Bouda
Množství 1 Sada

Napsat svou recenzi!

Mini Průhledný Kryt, Multi-maso Kůlny Malý Skleník, Květinový Stojan, Květinový Dům Izolace Kůlny, Skleník Déšť Markýza

Napsat svou recenzi!

Související produkty