Clamp 2" 51mm (OD 64mm) Sanitární Oceli 304 Cívky Trubka L=500 mm (20")

306.01 Kč

Dostupnost: Skladem

z45147

2" 51mm (OD 64mm) Sanitární Oceli 304 Cívky Trubka L=500 mm (20")

Ano , podporujeme hromadné prodeje a hledají partnery ve všech zemích

ANO, JSME KOMBINOVAT DOPRAVU!Pokud máte jakékoli otázky o náklady na dopravu, prosím, neváhejte nás kontaktovat pomocí Zprávy nebo Zajicekinterier.cz E-mail před zakoupením položky(položek).

ANO, MŮŽEME VYROBIT PODLE VAŠEHO POŽADAVKU, Pokud chcete, aby vlastní položky, kontaktujte nás pomocí Zprávy nebo Zajicekinterier.cz E-mail DOPRAVA:

Vždy jsme loď na položku(y) do 5-7 pracovních dnů(sobota a Svátek není součástí dodávky) po obdržení platby.Položka(y) budou dodávány podle rejstříku letecké pošty s sledovací číslo.

To trvá asi 7-15 pracovních dnů, aby se loď USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie a Japonsko 10-20 pracovních dnů do jiných zemí.4-6 týdnů, aby se loď Brazílie, Argentina či dalších zemí do ostatních zemí, není uvedeno.

Dodací lhůta možná ovlivněn Celní zpoždění, dovolená,události nebo jiné nejistoty.Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Ujistěte se, že budete souhlasit s dodací lhůty před nákupem.

Pokud chcete zvolit jiné rychlejší Vyjádřil, prosím, kontaktujte mě před nákupem.ZPĚTNÁ vazba:

Zavázali jsme se k vaší Postive zpětnou Vazbu po obdržení vaší platby.Pokud z nějakého DŮVODU nemáte pocit, jsme získali

Postive zpětnou Vazbu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na Zajicekinterier.cz E-mail, Budeme komunikovat tak rychle, jak je možné vyřešit JAKÝKOLI problém.

Necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny nákupy a vážíme si vás sdílet své vynikající zkušenosti s jinými Zajicekinterier.cz!ZÁRUKA:

Garantujeme, že všechny popisy zboží jsou přesné.V případě, že položka je vadný, nebo jste obdržel nesprávné položky, kontaktujte nás pomocí Zprávy přes Zajicekinterier.cz E-mail.Budeme rádi, aby vyřešit jakýkoliv problém, tak rychle, jak je to možné.VRACÍ:

Výnosy nebo výměn jsou přijímány na většině NEPOUŽITÉ položky do 14 dnů od obdržení, ale zákazník hav eto platit extra přepravní náklady.

Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku(y).Vezměte Prosím Na Vědomí:

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru

– nepleťte si je pro další poplatky za dopravu.

FAQ 1. Q: Jak mohu zaplatit za své nákupy?A: přijímáme Podmíněná, Pay Pal, Bitcoin, Ethereum.Kreditní Karta je snadné, aby se platby na Hypotéku. 2 Q: Má položka(y), doprava s sledovací číslo?A: Ano, všechny položky ia dopravy s sledovací číslo v každé zakázce, a můžete vidět stav zásilky na odpovídající webové stránky. 3 Q: Když chci spojit nákup, kolik z velkoobchodní ceny?A: Když zákazník chcete hromadný nákup, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na Zajicekinterier.cz E-mail, dáme vám nejlepší cenu. 4 Q: potřebuji nějaké podobné produkty, ale nemohu zjistit, ve vašem obchodě,můžete zajistit, že?A: Ano, můžete poslat obrázek na nás.Budeme se snažit v našich silách zjistit a odpovědět cenu.Také můžeme přijmout vlastní produkt.

Štítky:Měď Tri Clamp Příruba, Potrubí Svorka, Tial Příruby, 304 Z Nerezové Oceli, 14mm Oceli Trubice, Sanitární Ručník, Mooer Mini Ekvalizér, Clamp Tri, 3 Tri Clamp, Ryby, Naviják.

Číslo Modelu DX053000
Typ Unie
Certifikace NIC
Materiál Z Nerezové Oceli
Připojení Příruba
Značka Distillex
Technics Casting
Tvar Rovné
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Clamp 2" 51mm (OD 64mm) Sanitární Oceli 304 Cívky Trubka L=500 mm (20")

Napsat svou recenzi!

Související produkty