Nová Revoluce Magnetické Levitace Proti Gravitaci Zařízení Vědy Vzdělávat Hračka Z11 Drop loď

186.67 Kč

Dostupnost: Skladem

z535

Materiál: ABS Barva: Jak obrázek ukazuje, Toto magnetické levitace magneticky plave ve stavu téměř neustálém pohybu demonstrovat mnoho fyzikálních principů. Jen to jemné odstřeďování ant to bude ohromit vás s jeho magnetické magie. Kompletní instrukce jsou v ceně. Úžasné revoluce magnetické hračky. Četné jiné fyzikální vlastnosti, jimiž se řídí náš vesmír může být demo nstrated v této jednoduché zařízení. Úžasné revoluce může vznášet se ve vzduchu a zase bez energie. Velmi vtipné a užitečné pro ty děti, kteří se chtějí naučit mnoho o magnet a fyziky. Klasické ultimate anti gravitace rotující zařízení. Zdá se, vznášet se v prostoru, protože malé tření bodu. Otočit se na překvapivé množství času. Velký psací stůl-top rozptýlení. Jak to použít?

Položte plastové fólie do základny, cílem ostré hlavy v centru plastový list Velikosti: 12.5cmx7.8cm/4.92"x3.07" Množství:1ks Poznámka:: Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!

Štítky:Magnetické Levitace Glob, Make-up, Globe Levitace, Levitační Hůlka Hračka, Velké Magnetické Levitace, Věda Magnetické Ozdoby, Apple Stříbro, Magnetické Levitace Plovoucí Světě 10, Antigrav, Plovoucí Mrak.

Značka superior
Předmět Fyzika
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Nová Revoluce Magnetické Levitace Proti Gravitaci Zařízení Vědy Vzdělávat Hračka Z11 Drop loď

Napsat svou recenzi!

Související produkty