O nás

Představení společnosti

Společnost AC Interiér spol. s.r.o., která provozuje www.zajicekinterier.cz, vznikla v roce 2007 se zaměřením na výrobu a prodej nábytku. Postupně jsme zvětšili kapacitu dílny, investovali do nového vybavení a v současné době vyrábíme kancelářský, školní i zdravotnický nábytek.

Zastupujeme na českém trhu firmy vyrábějící židle, křesla, doplňky a v neposlední řadě i nové moderní řady kancelářského a bytového nábytku. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli jsme schopni nabídnout výhodné podmínky pro naše zákazníky.

Letitá tradice

AC Interiér je letitý prodejce kancelářského, školního a zdravotnického nábytku včetně doplňků do interiérů. Kancelářská křesla, pracovní a jednací židle v mnoha provedeních s širokou nabídkou látek. Samozřejmostí je kompletní servis a odborná montáž.


Výhodná doprava

doprava zdarma po celé ČR

Pro firmy

poskytnutí náhradního plnění

Rychlá expedice

většina zboží skladem

Individuální řešení

atypická výroba na zakázku


Naše specializace


Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek nejen pro management. Stoly s deskovou nebo kovovou podnoží s výškovou rektifikací. Kontejnery s kovovými korpusy zásuvek s blokací a centrálním zámkem. Skříně mají pohledová záda a výškovou rektifikaci. Dveře s klipovými závěsy s rozevřením křídel až do úhlu 110 st. Manažerská řada z dýhovaných desek. Stolové desky s tloušťkou až 40 mm. Skříně s výškově stavitelnými nohami, dýhovanými dveřmi a rámem, do kterého je vsazeno tvrzené sklo.

Kancelářské židle a křesla

Z materiálů: kůže, umělá kůže, látka, s výškově stavitelným opěrákem a bederní opěrkou. Židle a křesla s pevnými nebo stavitelnými područkami, v látkovém provedení případně se síťovaným sedákem a opěrákem.

Kovový nábytek

Kovový nábytek do skladů, kanceláří a šaten. Archivační skříně s policemi na šanony a se zámkem v různých barvách stupnice RAL. Kartotéky na uložení spisů a karet s centrálním zámkem a barevných kombinacích. Vybavení šaten skříněmi s cylindrickým nebo otočným zámkem v různých šířkách a vnitřním vybavení. Dodáváme i vybavení do školních dílen a v mnoha případech dokážeme vyrobit a dodat zboží dle přání zákazníka na míru.


Potřebujete poradit?

Můžeme vám nějak pomoci?